Arbatinukai

Arbatinukai

Ir šiltais žiemos vakarais, ir jaukiomis vasaros popietėmis – arbatos puodelis visada yra gera mintis! Jei šiuo metu ieškote arbatinuko savo virtuvei, kviečiame jį išsirinkti mūsų e. parduotuvėje. Čia galėsite rinktis iš daugybės skirtingų modelių: mažų, didelių arbatinukų, arbatinukų ir puodelių komplektų bei arbatinukų, pagamintų iš skirtingų medžiagų. Skaitykite toliau ir sužinokite, koks arbatinukas geriausiai tiktų jūsų namams!

Kiek žmonių, tiek… arbatinukų!

Arbatinukų būna pačių įvairiausių: vienspalvių ir spalvotų, skaidrių ir nepermatomos dangos, su sieteliu ar be jo. Rinkdamiesi arbatinuką apsvarstykite šiuos dalykus:

Kokios talpos arbatinuko jums reikia?

Jei arbatą dažniausiai geriate vienas, jums užteks nedidelio arbatinuko ar puodelio-arbatinuko. Nedideli, iki 500 ml talpos, arbatinukai neužims daug vietos lentynoje, o reikalui esant tokios talpos arbatinuke užplikysite ir antrą puodelį netikėtam svečiui. Jei arbatą geriate su draugų būriu, dairykitės į 1 l ir didesnės talpos arbatinius.

Kokio stiliaus arbatinukas geriausiai atrodys jūsų valgomajame?

Arbatinukai gali būti derinami prie desertinių lėkštučių, jau turimų indų arba, priešingai, jei turimas stalo porcelianas yra baltas – galite rinktis ryškų arbatinį, kuris bus akcentas.

Su sieteliu ar be jo?

Arbatinukas arbatai gali būti ir su sieteliu, ir be jo. Taip pat arbatinukai gali būti nuspaudžiami, tokie arbatiniai tinka plikyti ir kavą, ir arbatą.

Kokios medžiagos arbatinuką rinktis?

Dažniausiai arbatinukai būna metaliniai, stikliniai, keramikiniai arba pagaminti iš ketaus. Apie populiariausius arbatinukus skaitykite žemiau.

Stilingas ketaus arbatinukas

Ketus arba špižius, tai tam tikra geležies rūšis. Iš ketaus pagaminti arbatinukai yra ilgaamžiai, jie gerai išlaiko šilumą. Tiesa, ketaus arbatinukas yra gana sunkus, tačiau jis gerai atrodys ant kiekvieno stalo. Ketaus arbatinukai gali būti komplektuojami su ketaus puodeliais, kurie itin gerai išlaiko šilumą, todėl šilta arbata galėsite mėgautis net ir vėsesnį vakarą lauke. Ketaus arbatinukas yra kiek brangesni už kitų medžiagų arbatinukus.

Paprasti ir patogūs stikliniai arbatinukai

Vieni populiariausių – stikliniai arbatinukai. Jie gerai dera prie bet kokio stiliaus indų, nes būdami stikliniai ir skaidrūs neturi būti derinami su tam tikro atspalvio ar rašto lėkštėmis. Stikliniai arbatinukai yra mėgstami, nes juose galima matyti gražią užplikytos arbatos spalvą. Be to, tai leidžia ir iš akies nustatyti arbatos stiprumą.

Stikliniai arbatinukai dažnai būna dviejų rūšių: su arbatžolėms dėti skirtu tinkleliu arba nuspaudžiami. Pirmasis modelis yra labai patogiai valomas. Išėmus išvalyti reikia tik reikia patį tinklelį, o patį arbatinį užtenka praskalauti. Nuspaudžiamas modelis – universalesnis, jame galima ruošti ir arbatą, ir kavą.

Šventiški porcelianiniai arbatinukai

Įvairūs keramikiniai arbatinukai taip pat labai populiarūs ir mėgstami pirkėjų. Keramika – platus terminas, šioje kategorijoje rasite ir molinių rankų darbo arbatinukų, ir prabangių porcelianinių indų.

Moliniai arbatinukai pasižymi plačia formų ir spalvų įvairove. Molį lengva ir formuoti, ir dažyti, todėl toks arbatinukas arbatai gali būti lengvai priderinamas prie jūsų turimų indų ar svetainės interjero. Porcelianiniai arbatinukai – klasikinis pasirinkimas. Jie gali būti ir skirti vienam žmogui (pvz., arbatinuko ir puodelio rinkinys), ir didelės talpos. Porcelianiniai arbatinukai taip pat gali būti įvairių spalvų, dekoruoti aukso ar sidabro spalvos intarpais.

Arbatinukas: akcija leis įsigyti pigiau

Arbatinukas arbatai ar rinkinys su puodeliais – tai ne tik puikus pirkinys, bet ir gera dovana arbatą mėgstančiam draugui. Mūsų e. parduotuvėje galite rinktis iš daugybės skirtingų arbatinukų modelių ar sukurti norimą arbatinuko ir puodelių kombinaciją.

Jei jūsų išsirinktas arbatinis jums atrodo kiek brangokas – sulaukite, kol bus taikoma akcija ir įsigykite jį pigiau. Stengiamės nuolat pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį bei papildyti savo asortimentą naujausių modelių gaminiais, kad jūs rastumėte tai, apie ką svajojote!

Ieškote kokybiškų virtuvės reikmenų? Kviečiame Jus apsilankyti parduotuvės Buitis24 virtuvės reikmenų skyriuje. Spauskite čia ir aplankykite kategoriją > Virtuvės reikmenys