Dėklas ekskrementų maišeliams su LED žibintuvėliu

4,00 

Pristatymas
Šią prekę pristatysime į DPD paštomatą arba Jūsų nurodytu adresu iki 2023-12-22. Pristatymo kaina 1.99 € (paštomatas) arba 5.99 € (kurjeris į namus).

Dėklas ekskrementų maišeliams su LED žibintuvėliu yra puikus ir patogus sprendimas šunų savininkams, kurie nori rūpintis savo augintinių išmatomis bei apsaugoti aplinką.

✔ Spalva: mėlyna arba rožinė – galite pasirinkti iš dviejų ryškių spalvų, kurios pritrauks dėmesį ir atitiks jūsų stilių.

✔ Matmenys: 10 x 4 cm – kompaktiškas dydis leidžia lengvai pritvirtinti dėklą prie pavadėlio ar rankinės.

✔ Medžiaga: plastikas – lengvas ir atsparus medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą naudojant.

✔ Su tvirtinimo karabinu – lengvai pritvirtinkite dėklą prie šuns pavadėlio, diržo ar rankinės.

✔ LED žibintuvėlis – padeda apšviesti kelią tamsiu paros metu, kad galėtumėte lengviau rasti ekskrementus ir saugiai juos surinkti.

✔ Kiekis: 20 maišelių – dėklas yra pritaikytas ekskrementų maišelių laikymui, o pakuotėje rasite 20 maišelių, kurie padės jums ilgai išlaikyti švarą.

Investuokite į šį dėklą ekskrementų maišeliams su LED žibintuvėliu ir mėgaukitės patogumu bei švara savo pasivaikščiojimų metu su augintiniu.

Spalvos, kurias matote prekės nuotraukoje, gali šiek tiek skirtis nuo realių spalvų.

Įprastai užsakytos prekės yra pristatomas per 5 – 10 darbo dienų. Prekes pristatome į namus, jūsų pageidaujamu adresu, arba į „Omnivos“ paštomatus. Norėdami įsitikinti, kad prekių pristatymas būtų sklandus, užsakydami prekes atkreipkite dėmesį į tai, ar:

 • teisingai nurodėte savo telefono numerį. Kurjeris su jumis turės susisiekti dėl prekės pristatymo, todėl telefono numeris yra labai svarbus!
 • teisingai nurodėte savo pašto kodą. Įprastai siuntos yra skirstomos pagal pašto kodus, todėl teisingas pašto kodas padeda siuntą pristatyti greičiau. Jei nežinote savo pašto kodo, jį galite surasti čia, įvedę savo adresą.
 

Kai kuriais atvejais yra galimybė prekes pristatyti itin greitai – per 1 – 2 dabro dienas. Jei jums aktualus greitasis pristatymas, susisiekite su mumis e. paštu ir pasiteiraukite dėl galimybės greitai pristatyti konkrečią jus dominančią prekę.

Mūsų e. parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

 • gavote kitą prekę nei užsisakėte,
 • jūsų gauta prekė yra nekokybiška,
 • kitais įstatymuose numatytais atvejais.
 

Jei norite pakeisti ar grąžinti kokybišką prekę, tą taip pat galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tokiu atveju galite arba atgauti pinigus, arba gauti analogišką prekę. Grąžinant / keičiant kokybišką prekę, prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Mūsų parduotuvėje parduodamoms prekės yra taikomi standartiniai gamintojų nustatyti 12–24 mėn. trukmės garantiniai terminai, kurie priklauso nuo prekės tipo.

Svarbu atsiminti, kad:

 • skirtingi gamintojai gali suteikti skirtingas garantinio aptarnavimo sąlygas,
 • garantinį aptarnavimą vykdome ne mes, o autorizuotas atitinkamo gamintojo aptarnavimo centras,
 • jei prekę reikia gabenti iš / į garantinį centrą, išlaidas už transportą ar prekės siuntimą apmoka pirkėjas,
 • jei prekei buvo atliktas garantinis remontas ar prekė buvo pakeista nauja, jos garantijos sąlygos lieka galioti likusį laikotarpį, t. y. garantinis laikotarpis nėra pradedamas skaičiuoti iš naujo.

 

Atsiskaitykite jums patogiu būdu:

 • apmokėkite išankstinę sąskaitą faktūrą atlikę pavedimą,
 • sumokėkite jums patogiu būdu per „Paysera“ sistemą,

Rekomenduojame įsigyti kartu:

Scroll to Top