NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Fontanai ir fondiu

Fondiu

Fondiu – tai patiekalas iš lydyto sūrio arba šokolado, kuris patiekiamas bendrame puode ir naudojamas įvairiems maisto produktams, pavyzdžiui, duonai, vaisiams ar daržovėms, mirkyti.

Fondue paprastai kaitinamas ant viryklės arba ant elektrinio kaitinimo elemento ir laikomas šiltai specialiame puode, vadinamame fondiu puodu. Sūris arba šokoladas ištirpinamas puode, o valgytojai, naudodami šakutes su ilgais koteliais, pamerkia maistą į šiltą padažą.

Šokoladinis fondiu yra labai populiarus vakarienių metu, nes jį lengva paruošti, nereikalauja daug laiko ir juo gali mėgautis visi prie stalo. Šokolado fondiu rinkiniai būna įvairių dydžių, todėl galite rasti tokį, kuris puikiai atitiktų jūsų poreikius. Jei vakarienės ateis didelė grupė žmonių, apsvarstykite galimybę įsigyti didesnį rinkinį, kad visi turėtų pakankamai šokolado, kol laukia savo eilės pamerkti į jį maistą.

Sūrio fondiu puikiai tinka vakarienei, nes juos lengva pagaminti ir svečiai gali dalyvauti procese, prieš valgydami maistą dėdami jį į ištirpinto sūrio ar šokolado indą.

Užsisakykite fondių rinkinį internetu ir mėgaukitės gardžiu fondiu jau netrukus.