NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Garų lygintuvai

Garų lygintuvai idealiai tvarkingiems rūbams

Garų lygintuvai lygina drabužius, skleisdami garus, kurie padeda sušvelninti drabužio audinį ir taip išlyginti jį be jokio mechaninio poveikio. Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie bijo sugadinti brangų drabužį naudojant karštą lyginimo būdą.

Kodėl garų lygintuvas?

  • Efektyvesni už tradicinius lygintuvus, nes garai tiesiogiai veikia audinį. Tai reiškia, kad galite nustatyti aukštesnę lygintuvo temperatūrą, o garai padės drabužiams greičiau išdžiūti.
  • Puikiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms, nes jie nenaudoja tiesioginio karščio, o garais pašalina audinio raukšles.
  • Puikiai tinka alergiškiems žmonėms, nes lyginant jais nesusidaro naujų dulkių dalelių, priešingai nei tradiciniais lygintuvais, kurie naudoja tiesioginį karštį audinio raukšlėms pašalinti.
  • Lengva naudoti, nes jie turi automatinio išsijungimo funkciją, kuri neleidžia jiems perkaisti ar perdegti, jei per ilgai paliekami be priežiūros; tai reiškia, kad galite palikti juos įjungtus į elektros tinklą visą dieną, nesijaudindami dėl saugumo problemų!

Nesvarbu, ar norite gariniu lygintuvu lyginti marškinius, ar tiesiog pasirūpinti, kad pakabinti drabužiai nesusitrintų, turime jums tinkantį lygintuvą.

Įsigykite garinį lygintuvą ir pasiruoškite atsisveikinti su drabužių raukšlėmis visiems laikams!