Grąžinimas

Įsigijus prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti įsigytų prekių, jeigu:

  • gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte;
  • gavote nekokybišką prekę;
  • kitais įstatymo numatytais atvejais.

Kokybiškų prekių keitimo bei grąžinimo sąlygos

Klientas gali grąžinti kokybišką prekę bei pakeisti ją analogiška ar kita preke arba atgauti už prekę sumokėtus pinigus per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos.

Grąžindamas kokybišką prekę, Klientas sutinka, kad grąžinta prekė dar kartą būtų įvertinama Strategus, MB atstovų. Įvertinus ir nustačius, kad grąžinama kokybiška prekė atitinka šiose Taisyklėse keliamus reikalavimus, pinigai grąžinami per 14 d. nuo prekės paėmimo iš kliento.

Prekei neatitikus šiose Taisyklėse keliamų reikalavimų, prekė yra grąžinama Klientui atgal. Strategus, MB nedelsiant turi susisiekti su Klientu jo nurodytais kontaktais dėl prekės perdavimo būdo Klientui.

Jei grąžinama prekė neatitinka šiose Taisyklėse keliamų reikalavimų, o Klientas atsisako priimti grąžinamą prekę arba prekės nepavyksta grąžinti Klientui dėl nuo Strategus, MB nepriklausančių priežasčių, Strategus, MB saugo prekę ne ilgiau nei 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo paskutinio Strategus, MB susisiekimo su Klientu dėl prekės perdavimo būdo dienos.

Pakeisti kokybišką prekę į analogišką ar kitą prekę galima tik 1 kartą. Jei Klientas pageidauja keisti kokybišką prekę į naują brangesnę prekę, Klientas sumoka padidėjusios kainos skirtumą.

Kokybiškų prekių siuntimo išlaidas apmoka pats Klientas.

Grąžinama prekė turi atitikti šiuos kriterijus:

  • grąžinant prekę, turi būti išsaugota ir pateikta sąskaita-faktūra patvirtinanti prekės įsigijimą;
  • prekė turi būti originalioje, nesugadintoje pakuotėje ir su visomis dalimis, buvusiomis komplekte, su priedais, aksesuarais, laidais ir t.t;
  • prekė privalo būti kokybiška: be mechaninių ir matomų pažeidimų, matomų naudojimo požymių, nenaudota, nesugadinta, tebeturinti prekinę išvaizdą.

Nekokybiškų prekių grąžinimas:

Jei, nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos. Šiuo atveju nekokybiška prekė yra nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba pirkėjui yra grąžinami pinigai.

Prekėms, kurioms taikomos garantijos galiojimo laikotarpiu Klientas gali reikalauti nemokamai pašalinti prekės trūkumus, pakeisti nekokybišką prekę pakeičiama analogiška ar kita kokybiška preke, reikalauti sumažinti prekės kainą arba vienašališkai nutraukti sutartį ir reikalauti grąžinti sumokėtą sumą. Klientas neturi teisės nutraukti sutarties, jei prekės trūkumas yra mažareikšmis. Jei Klientas pageidauja keisti nekokybišką prekę į naują brangesnę prekę, Klientas sumoka padidėjusios kainos skirtumą.

Prekė, kurią grąžinate, turi būti pilnai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Prekei nesant pilnai sukomplektuotai ir tinkamai supakuotai, prekė grąžinimui nepriimama.

Pinigų grąžinimo sąlygos:

Jūsų gražinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo datos.

Scroll to Top