Grindų plovimo šluotos

Grindų plovimo šluotos – būtinos kiekvienuose namuose

Grindų plovimo šluotų gali būti pačių įvairiausių: nuo paprastų mechaninių iki elektrinių. Mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti ir pačių šluotų, ir įvairių jų priedų: kibirų plovimui, šluosčių pakeitimui ir specialių grindų valymo skysčių. Grindų plovimo šluotos – tai greitas ir paprastas būdas išvalyti namus ir pašalinti visus nešvarumus!

Nors pastaruoju metu populiarūs robotai-siurbliai neabejotinai palengvina namų tvarkymą, tačiau vien grindų siurbimo – neužtenka. Norint turėti švarias grindis, labai svarbus ir šlapias jų valymas. Ypač, jei didžioji dalis jūsų namų grindų yra su kieta danga – plytelėmis, laminatu, dailylentėmis ir pan.

Šluotos grindims plauti puikiai surenka visus nešvarumus: dulkes, žiedadulkes, augintinių plaukus ir kitus nešvarumus. Tai itin svarbu norint išvengti alergijų ir mėgautis gaiviu bei švariu namų oru. Šluotos plovimui palengvins namų tvarkymą ir padės susitvarkyti su visais nešvarumais!

Grindų plovimo šluotos gali būti naudojamos ir drėgnos, ir sausos. Ilgas kotas leidžia patogiai pasiekti visus kampelius, net ir po lova ar komoda. Daugiau jokių nemaloniai kvepiančių grindų skudurų ar dulkes keliančių šluotų – valykite grindis su mikropluošto šluostėmis, jas patogiai skalbkite skalbimo mašinoje, o nenaudojamą grindų šluotą paslėpkite vonios spintelėje!

Skirtingi šluotų tipai, kad valyti būtų lengviau

Rinkdamiesi šluotą savo namams, pastebėsite, kad šiuo metu rinkoje yra daug skirtingų pasirinkimų. Šluotos grindų plovimui yra įvairių formų, su įvairiais priedais, todėl išsirinkti gali būti sunku. Štai pagrindiniai šluotų skirtumai, kurie gali lemti jūsų pasirinkimą:

 • Šluota su nugręžimo mechanizmu ar be jo. Jums nereikės sušlapti rankų kaskart norint išvalyti grindis. Toks mechanizmas, žinoma, labai patogus. Tiesa, jis šluotą nugręžia ne taip gerai kaip jūs, taigi šluota lieka drėgnesnė. Drėgnesnė grindų plovimo šluota geriau tinka plytelėms ar kitoms drėgmei atsparioms grindims valyti.
 • Šluota su valiklio purkštuvu ar be jo. Šluotos grindų plovimui gali būti su specialia talpa vandeniui ar valiklio mišiniui. Ji gali praversti, jei valysite itin purvinas grindis, su daug dėmių – tokiu atveju valiklio galėsite užpurkšti ten, kur jo labiausiai reikia.
 • Šluota su specialiu kibiru ar be jo. Grindų plovimo šluota su kibiru – puikus pasirinkimas, jei reikia valyti didelius plotus ar jei jūsų grindys dažnai būna nešvarios. Pavyzdžiui, jei turite vaikų, augintinių, kurie dažnai iš lauko prineša daug nešvarumų. Kibire galėsite patogiai nuplauti šluotą, nesvarbu kurį kambarį valote.

Šluotos plovimui puikiai tiks:

 • Efektyviai pašalinti riebalus, purvą, bakterijas nuo visų tipų kietų grindų,
 • Norint sugerti išsipylusius skysčius,
 • Jei norite, kad grindis valyti būtų paprasta,
 • Jei ieškote ergonomiškos ir patogios grindų plovimo šluotos,
 • Jei norite, kad šluota galėtų naudotis visi šeimos nariai: reguliuojamas ilgis leis patogiai naudoti šluotą visiems!

Šluotos grindims plauti: į ką atkreipti dėmesį?

Net ir išsirinkus norimus šluotos priedus, lieka klausimas – o kaip išsirinkti konkretų modelį? Juk skiriasi ir koto ilgis, ir naudojamos šluostės tipas. Be to, vienos šluotos geriau tinka vienai grindų dangai plauti, kitos – kitai. Štai dar keli dalykai, apie kuriuos turėtumėte pagalvoti ieškodami šluotos grindų plovimui:

 • Kotas. Geriausias – reguliuojamo ilgio kotas, kurį galėsite pritaikyti pagal savo ūgį. Taip pat atkreipkite dėmesį į svorį, lengvesnė šluota bus patogesnė, mažiau vargins. Taip pat svarbu, kad šluotos galva galėtų pasisukti 360 laipsnių, taip bus lengviau manevruoti ir pasiekti visus kampelius.
 • Šluostė. Šluosčių gali būti įvairių, nuo klasikinės stačiakampio formos mikropluošto šluostės iki guminės ar iš virvelių gaminamos mop šluotos.
 • Pakaitinės dalys. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ir į tai, ar galima įsigyti papildomų dalių, pavyzdžiui, daugiau šluosčių. Papildomos mikropluošto šluostės – geras pasirinkimas, jei nenori jų kaskart plauti rankomis. Tiesiog sukaupkite didesnį kiekį ir išskalbkite skalbimo mašinoje.

Grindų plovimo šluotos priežiūra

Šluotos plovimui priežiūra yra gana paprasta. Pačią šluostę tiesiog išskalbkite skalbimo mašinoje. Daugelis gamintojų būtent tai rekomenduoja! Kotą ir kita detales nuvalykite drėgna šluoste pagal poreikį. Kibirą ir kitus šluotos priedus taip pat po kiekvieno naudojimo išplaukite ir palikite išdžiūti. Tokios elementarios priežiūros užteks, kad galėtumėte ilgai džiaugtis savo patogia ir efektyvia šluota!

Scroll to Top