Kaklo masažuoklis: sveiko kaklo paslaptis

Kaklo skausmas

Kaklo skausmas – dažna problema, kurią tam tikru gyvenimo laikotarpiu patiria apie 80 % žmonių. Jį sukelia įvairūs veiksniai, įskaitant raumenų patempimą, blogą laikyseną ir net stresą.

Jei tik ieškote ko nors, ką galėtumėte naudoti retkarčiais, kai jaučiate skausmą po treniruočių ar nuo visos dienos sėdėjimo prie darbo stalo, kaklo masažuoklis gali būti tai, ko jums reikia. Tačiau jei dėl užspaustų nervų ar artrito jaučiate chroniškus kaklo ar pečių skausmus, prieš naudodami bet kokį masažuoklį, net ir patį paprasčiausią, būtina kreiptis į gydytoją!

Kas yra kaklo masažuoklis ir kokie yra jo tipai?

Jei pavargote atsibusti su sustingusiu kaklu ir skaudančiais pečiais, galbūt laikas investuoti į kokybišką kaklo masažuoklį. Šie prietaisai skirti kaklo įtampai ir skausmui, kurį dažnai gali sukelti netinkama laikysena, mažinti. Kaklo masažas yra puikus būdas palaikyti kraujotaką ir pagerinti kraujo tekėjimą visame kūne. Tai padės jums jaustis labiau atsipalaidavusiems ir sumažinti streso lygį.

Kaklo masažuokliai veikia spaudžiant kaklo raumenis, kurie gali padėti sumažinti įtampą ir skausmą. Priklausomai nuo naudojamo kaklo masažuoklio tipo, spaudimas daromas skirtingais būdais. Kai kurie prietaisai atlieka sukamuosius arba minkymo judesius, o kiti vibruoja kaip rankiniai masažuokliai. Kaklo masažuoklių galite rasti įvairių stilių ir dydžių – nuo rankinių prietaisų iki pilno dydžio pagalvių. Yra keletas skirtingų kaklo masažuoklių tipų, ir kiekvienas iš jų turi savo unikalią naudą. Štai keletas populiariausių iš jų:

Vibracinis masažuoklis: vibracija stimuliuoja raumenis, padeda atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą. Tai gali padėti sumažinti galvos skausmą, sustingusį kaklą ir raumenų skausmą.

Minkymo masažuoklis Shiatsu: turi mažus volelius, kurie masažuoja kaklo raumenis judėdami pirmyn ir atgal, tarsi pirštai minkytų tešlą. Šio tipo masažas puikiai tinka po ilgos darbo ar treniruočių dienos skaudantiems raumenims. Jei ieškote patogaus ir paprasto naudoti Shiatsu masažuoklio rekomenduojame išbandyti šiuos Shiatsu tipo masažuoklius: Kaklo masažuoklis Shiatsu Pro ir Shiatsu masažuoklis Shissage.

Oro slėgio masažuoklis: kaklą masažuoja oro slėgiu. Šio tipo masažas padeda sumažinti pečių ir viršutinės nugaros dalies įtampą bei apskritai sumažinti streso lygį.

Masažinės pagalvėlės: tai mažos pagalvėlės, kurios priglunda prie kaklo ir padeda sumažinti įtampą bei padidinti kraujotaką. Jos turi nuimamus užvalkalus, kad būtų lengva valyti, ir suteikia šilumos, kuri suteikia papildomos naudos (tačiau kai kuriems žmonėms ji atrodo per karšta).

Masažo kamuoliukai: tai maži kamuoliukai, pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko ar gumos, kuriuos galima sukti per odą ir taip stimuliuoti nervų galūnėles netoli odos paviršiaus, o tai padeda sumažinti raumenų įtampą ir skausmą, kartu gerina kraujotaką. Šiuos kamuoliukus galima įkaitinti, todėl jie dar veiksmingiau malšina skausmą.

Perkusiniai masažuokliai / masažo pistoletai: tai rankiniai prietaisai, kuriais braukiant per odą jaučiama vibracija, tačiau iš tikrųjų jie nevibruoja. Jie veikia naudodami keletą besisukančių diskų, kurie sukdamiesi trinasi į odą – taip sukuriama trintis, skatinanti kraujotaką ir padedanti sumažinti raumenų ir sąnarių skausmą. Rekomenduojame apsilankyti “Relmux Innovagoods” smūginio masažuoklio produkto puslapyje. Šis masažuoklis turi keletą skirtingų masažo režimų, kad atitiktų jūsų poreikius. Apsilankykite produkto puslapyje ir sužinokite daugiau apie šį masažo pistoletą!

Kaklo masažuoklis puikiai tinka kaklo sveikatai, tačiau ką dar jis gali padaryti?

Jei svarstėte, ar kaklo masažuoklis galėtų padėti ir kitoms kūno dalims, atsakymas – taip! Kaklo masažuokliai yra specialiai sukurti naudoti kaklui ir pečiams, tačiau tai nereiškia, kad jų negalima naudoti kitur.

Štai keletas mūsų mėgstamiausių kaklo masažuoklio naudojimo būdų:

1. Nugara: Kaklo masažuoklį galima naudoti ant nugaros, kur jis padės atpalaiduoti įtemptus raumenis vos per kelias minutes.

2. Kojos: Jei nuo bėgimo ar važinėjimo dviračiu skauda kojas (arba tiesiog esate pavargę), pabandykite kaklo masažuoklį naudoti ant kojų ir stebėkite, kaip greitai jos atsipalaiduos! Šis metodas ypač gerai veikia kartu su karštu vonios ar dušo vandeniu.

3. Pėdos: Jei po visos dienos vaikščiojimo ar treniruočių sporto salėje skauda pėdas, pabandykite ant jų naudoti kaklo masažuoklį, užuot tepę jas losjonu ar aliejumi – vibracijos padės greitai sumažinti skausmą!

Keletas patarimų kaip gauti didžiausią naudą iš kaklo masažuoklio

Prieš naudodami kaklo masažuoklį būtinai perskaitykite instrukcijas. Taip užtikrinsite, kad masažo seansas duos geriausius rezultatus.

Pasirinkite tinkamą masažo trukmę: jūsų kūnui reikia skirtingos raumenų stimuliacijos, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote tokią masažo trukmę, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Suraskite tinkamą vietą: visiems mums būdingi skirtingi skausmai, todėl prieš pradedant masažą svarbu rasti tikslią vietą, kurioje raumenys yra labiausiai įsitempę.

Nepamirškite kvėpuoti: kuo daugiau deguonies įkvėpsite masažo metu, tuo geriau!

Naudokite tinkamo dydžio masažuoklį. Jei kaklo masažuoklis yra per didelis, jis gali sukelti daugiau skausmo, nes spaudžia odą, užuot ją atpalaidavęs. Jei jis per mažas, gali būti, kad nepasieks visos srities, kurią reikia apdoroti.

Naudodami kaklo masažuoklį, kuo labiau atremkite galvą į kėdės ar sofos atlošą. Tai padės jums atsipalaiduoti ir gauti daugiau naudos iš masažo seanso įdedant mažiau pastangų!

Kokį kaklo masažuoklį pasirinkti?

Renkantis masažuoklį svarbu apsvarstyti, kokio masažo norite. Pavyzdžiui, jei atsipalaidavimo metu mėgstate gulėti, jums gali būti geras pasirinkimas masažinė pagalvė. Šiatsu kaklo masažuoklis yra labai populiarus, nes jame naudojama technologija, kuri, kaip įrodyta, yra labai veiksminga. Kiti patogūs apykaklių ar diržų pavidalo prietaisai taip pat gali būti naudojami nugarai masažuoti laisvai judant.

Alternatyva šiems gaminiams yra rankiniai masažuokliai – tiksliau, visa jų grupė, pasižyminti įvairiomis formomis ir veikimo būdais – kurie leidžia naudotojams visada turėti juos su savimi, kad ir kur jie eitų. Šie labai naudingi prietaisai yra nedidelio dydžio, todėl lengvai telpa net į mažas erdves, pavyzdžiui, kuprines ar rankines!

Nepamirškite, kad jei ieškote puikaus būdo atsipalaiduoti ir pailsėti po ilgos dienos, peržiūrėkite mūsų masažuoklių pasirinkimą. Turime ko nors kiekvienam biudžetui ir skoniui – nuo aukščiausios klasės modelių, kurie leis pasijusti kaip karaliais, iki nebrangių variantų, puikiai tinkančių mažesnėms patalpoms arba tiems, kurie nori išbandyti masažuokių privalumus neišleisdami per daug pinigų.

Taigi aplankykite prekių grupę paspausdami ant šios nuorodos > Masažuokliai ir susiraskite naują mėgstamiausią atsipalaidavimo priemonę!