NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Maisto dėžutės

Maisto dėžutės

Maisto laikymo talpyklos yra labai svarbios transportuojant maistą, nesvarbu, ar šaldote, atšaldote, ar pašildote laikomus produktus. Šiose maisto dėžutėse galima laikyti ir gabenti maisto likučius, paruoštą maistą ir kt.

Mūsų maisto laikymo indus galima plauti indaplovėje, jie atsparūs pratekėjimui ir sandarūs. Maistas išlieka šviežias iki dviejų kartų ilgiau. Patvarios ir be BPA, mūsų elektrinės vėlyvųjų pusryčių dėžutės pagamintos taip, kad tarnautų ilgai. Daugiau jokių šaltų kiaušinių – vienu prisilietimu pašildykite juos iki norimos temperatūros. Puikus priedas prie bet kokio kuprinės maisto rinkinio!

Maisto šildymo dėžutės – patogiais ir praktiškais sprendimais maisto šildymui.

Maisto pašildymo dėžutės puikiai tinka saugiai maisto temperatūrai palaikyti ir maistui šildyti visą dieną. Jos yra nešiojamos ir patogios, todėl jas galite pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte. Maisto pašildymo dėžutė taip pat labai naudinga karštam maistui laikyti darbe ar mokykloje.

Šildykite maistą sveikiausiu ir patogiausiu būdu, naudodami maisto pašildymo dėžutę. Jų yra įvairių modelių, o tinkamo modelio pasirinkimas priklauso nuo to, kaip gaminate maistą. Nuo vienkartinių mikrobangų indelių iki prietaisų su skirtingais kaitinimo valdikliais – kiekvienam rasite tinkamą šildymo dėžutę. Naudodami maisto pašildymo dėžutę galite būti tikri, kad maistas bus Jūsų pačių kruopščiai paruoštas, maistingas ir patrauklus.

Kaip išsirinkti maisto šildymo dėžutę?

Rinkdamiesi maisto pašildymo dėžutę atkreipkite dėmesį į medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančiojo plieno ir stiklo, saugumą ir tvirtumą, kad maistas būtų sveikas ir saugus. Be to, galite atsižvelgti į šildytuvų dydį ir talpą, taip pat į jų šildymo funkcijas, kad galėtumėte tiksliai kontroliuoti maisto temperatūrą. Rinkitės tokią dėžutę, kurią galima pritaikyti naudojant ir mikrobangų krosnelėje, ir viryklėje. Taip pat norėsite būti tikri, kad ją lengva naudoti ir valyti. Jei įmanoma, rinkitės dėžutę, kurią galima perdirbti arba kuri skirta ilgalaikiam naudojimui, kad prisidėtumėte prie atliekų mažinimo!

Maisto šildymo dėžučių tipai:

jei norite maistą laikyti šiltai, reikėtų rinktis trijų tipų dėžutes: nerūdijančio plieno, stiklines ir plastikines.

Nerūdijančio plieno maisto šildymo dėžutė yra patikimiausias, saugiausias ir ilgaamžiškiausias sprendimas, tačiau ją gali būti sunkiau valyti ir ji gali būti brangesnė nei stiklinė.

Stiklinės maisto pašildymo dėžutės yra itin saugios ir lengvai valomos, tačiau jas gali būti sunkiau transportuoti ir jos gali greitai atšalti.

Plastikinės maisto pašildymo dėžutės yra pigios ir lengvai transportuojamos, tačiau jos gali būti ne tokios patikimos, kai kalbama apie higieną ar maisto ruošimo temperatūrą.

Elektrinės maisto pašildymo dėžutės yra patogios, nes turi elektrinį kaitinimo elementą, kuris leidžia šildyti maistą bet kurioje vietoje, tačiau jos yra brangesnės už kitus variantus ir joms reikalingas elektros lizdas.

Įsigykite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią maisto pašildymo dėžutę iš Buitis24 jau dabar.

Jūsų virtuvės reikmenų ir įrankių paieškos baigtos! Aplankykite mūsų pagrindinę kategoriją ir pasirinkite tai, ko reikia Jūsų virtuvei! Spauskite čia ir aplankykite kategoriją > Virtuvės reikmenys