Prekės tipas
Celiulito masažuokliai9
Elektrostimuliatoriai1
Galvos masžauokliai1
Kaklo masažuokliai8
Kojų masažuokliai2
Kūno masažuokliai3
Masažinės kėdės1
Masažiniai kilimėliai2
Shiatsu masažuokliai3
Smūginiai raumenų masažuokliai5
Veido ir akių masažuokliai9

Masažuokliai

Masažuokliai kūnui

Įvairūs masažuokliai, kuriuos galima naudoti namuose, tampa vis populiaresni. Mankštai dažnai naudojami įvairūs mechaniniai masažuokliai: kamuoliukai, masažiniai kilimėliai ir kiti kūno masažuokliai. Raumenų atpalaidavimui galima rinktis elektrinius nugaros ir kaklo masažuoklius su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, šildymo. Grožio procedūros taip pat nebeįsivaizduojamos be masažuoklių: veido masažuoklis gali tapti kasdienės rutinos dalimi, o elektrinis celiulito masažuoklis padės padailinti kūno formas!

Mechaninis masažuoklis, masažinis kilimėlis ar elektrinis masažuoklis?

Visų sportuojančių jau nuo seno naudojami įvairūs mechaniniai masažuokliai. Jie gali palengvinti tiek ir apšilimą, tiek ir raumenų atpalaidavimą po treniruotės. Turbūt populiariausias ir geriausiai žinomas tokio tipo masažuoklis – volas. Jis gali būti lygus ar tekstūrinis. Taip pat populiarūs kamuoliukai, voleliai ir kt. masažuokliai. Mechaninių treniruoklių privalumas tas, kad jų nereikia įkrauti, jiems keisti baterijų ar kaskart, kai norite naudoti, ieškoti jiems laidų.

Elektriniai masažuokliai patrauklūs tuo, kad jie palengvina masažavimo procesą ir jums pačiam nereikia nieko daryti. Galite tiesiog mėgautis procesu! Elektrinis masažuoklis gali būti su baterijomis ar jungiamas į elektros lizdą. Pavyzdžiui, mažas galvos masažuoklis ar sprando masažuoklis su baterijomis gali būti geras pasirinkimas, jei norite jį visada turėti su savimi rankinėje.

Veido masažuoklis kasdienėms grožio procedūroms

Kartu su rytų šalių kosmetikos priemonėmis, į Lietuvą atkeliavo ir įvairūs veido masažuokliai, itin populiarūs Japonijoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje. Masažuoklis veidui – puiki proga sutaupyti ir brangias procedūras iškeisti į namų SPA.

Grožio procedūroms skirti masažuokliai gali būti mechaniniai arba elektriniai. Pavyzdžiui, mechaninis masažuoklis gali būti užpildytas specialiu skysčiu, kad įdėjus jį į šaldytuvą, veidą galėtumėte masažuoti maloniai vėsinančiu aparatu. Elektriniai masažuokliai gali būti su specialia šildančia technologija, infraraudonaisiais spinduliais, vibracija ir t. t.

Masažuokliai – kam tai skirta?

Dauguma žmonių svajoja atrodyti jauniau, jaustis sveikiau ir žvaliau, tačiau dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo, retas, kuris gali sau leisti apsilankymą SPA ar masažo salone. Stresas, nerimas, nutukimas, įvairūs kūno skausmai yra šiuolaikinio žmogaus nuolatiniai palydovai.

Intensyvus fizinis darbas, sėdimas darbas, susikaupęs stresas sutrikdo organizmo veiklą, o tai dažnai tampa lėtinio skausmo ir nuovargio priežastimi. Šioje situacijoje į pagalbą, susidorojant su stresu, nuovargiu ir persidirbimu, gali ateiti masažuokliai, kurie padės atsilaiduoti ir sumažinti raumenų įtampą neišeinant iš namų.

Tobulėjant technologijoms, plečiasi ir masažuoklių galimybės: masažuokliai tampa efektyvesni, paprastesni naudoti, mobilesni. Juos galima naudoti darbe, namuose ar net važiuojant automobiliu.

Masažuokliai puikiai tiks visiems, kuriems reikia efektyvaus atsipalaidavimo. Dirbantiems stovimą darbą, galime pasiūlyti pėdų masažuoklį, kuris padėtų greičiau atsipalaiduoti ir palaikyti estetinę pėdų išvaizdą. Žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą, galime pasiūlyti funcionalius kaklo ir nugaros masažuoklius, kurie padėtų sumažinti įtampą ir skausmą kaklo ir pečių srityje. Aktyviai sportuojantiems, kurių raumenims reikalinga efektyvi regeneracija po treniruotės, siūlome išbandyti raumenų masažuoklius.

Masažuoklių tipai – kurį pasirinkti?

Masažinis volas – masažo metu veikia raumenis ir jungiamuosius audinius, malšina skausmą, įtampą, kovoja su celiulitu, padeda sumažinti krūvį stuburui ir koreguoti laikyseną. Spaudžiant kūno svoriui masažinį volą, atpalaiduojamos visos raumenų grupės. Reguliariai naudojamas masažinis volas padeda atsikratyti nugaros skausmų, pagerinti kūno lankstumą ir sąnarių paslankumą. Šis masažuoklis populiarus ir tarp sportuojančių žmonių, nes gali būti panaudojamas kaip sportinio inventoriaus dalis atliekant pratimus.

Akupunktūrinis kilimėlis – turi plastikinį, silikoninį pagrindą, prie kurio tvirtinamos plokštelės su adatėlėmis arba smaigaliais, todėl jie vadinami akupuktūriniais kilimėliais. Masažinis kilimėlis naudojamas gulint ant jo arba stipriai prispaudžiant prie kūno dalies, kuriai reikalingas masažas. Daugybė smulkių adatėlių arba smaigalių stimuliuoja nervų galūnes ir taip suaktyvina jų darbą, dėl to pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, malšinami raumenų spazmai ir skausmas. Reguliariai naudojant masažinį kilimėlį, pagerėja savijauta, sumažėja nervinė įtampa, pagerėja miego kokybė.

Šildantis ir vibruojantis diržas – mažina apatinės nugaros dalies skausmą, atpalaiduoja ir tonizuoja raumenis. Užsidėjus ant juosmens galima mėgautis šildančiu ir vibruojančiu masažu. Šis masažuoklis suteikia gilų atsiplaidavimą ir nereikalauja jokių pastangų naudojant, todėl būti naudojamas skaitant knygą, žiūrint televizorių ar net dirbant prie kompiuterio. Tai puikus sprendimas žmonėms, kurie neturi laiko mankštintis.

Shiatsu masažuoklis – skirtas žmonėms, kurie įtampą ir skausmus kaklo ir pečių srityje. Masažuoklis imituoja tradicinį japonišką masažo metodą, kurio metu sukamaisiais judesiais atliekamas giluminis raumenų masažas. Šio tipo masažuokliai turi dvi šalia viena kitos esančias masažuojančias galvutes, kurios besisukdamos skirtingomis kryptimis, labai kruopščiai masažuoja kiekvieną kaklo vietą.

Fascialinis raumenų masažuoklis – atkuria audinius po intensyvaus fizinio krūvio, atapaliduoja raumenis ir pagerina kraujotaką. Jį dažniausiai naudoja sportininkai, norintys greitai atsistatyti po treniruotės. Dažniausiai komplekte pridedamos įvairios galvutės, kurias galima pritaikyti pagal konkrečios probleminės srities poreikius.

Pėdų masažuoklis – poilsio akimirka po sunkios darbo dienos. Pėdų masažuoklyje derinamos rytietiško ir limfodrenažinio masažo technikos. Tinkamai stimuliuojant pėdose esančius receptorius pagerinama kraujotaką, atpalaiduoja įsitempusių raumenų spazmus, pašalina patinimą.

Galvos masažuoklis – atpalaiduoja, pašalina įtampą, skatina kraujotaką, padidina darbingumą, skatina plaukų augimą, gerina galvos odos būklę ir padeda kovoti su pleiskanomis.

Elektrostimuliatorius siunčia elektros impulsus tiesiai į raumenis ir tai priverčia juos dirbti. Taip raumenys mankštinasi ir degina nereikalingas kalorijas. Elektros stimuliatoriai yra puikus sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kuriems reikalinga kineziterapiauto pagalba. Dažnai tokiems žmonėms yra sunku aktyviai mankštintis. Todėl elektrostimuliatorius puikus būdas išlaikyti formą.

Vibruojantis pečių ir kaklo masažuoklis su šiluma – puikus būdas atsipalaiduoti po ilgos dienos. Masažuoklio vibracijos režimas gali padėti sumažinti kaklo ir pečių įtampą, o šildymo funkcija padeda nuraminti skaudančius raumenis. Masažuoklis taip pat turi nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo galite pasirinkti norimą nustatymą iš bet kurios kambario vietos.

Masažuokliai – kokia jų nauda?

Masažuoklių privalumų sąrašas yra labai ilgas.Renkantis masažuoklį galima būtų atkreipti dėmesį į šiuos privalumus:

  • Reguliariai ir tinkamai naudojamas masažuoklis padeda pasiekti panašius į apsilankymo masažo salone rezultatus: sumažinti skausmą ir raumenų spazmus, pagerinti kraujotaką, pagerinti miego kokybę, sumažinti stresą, pagerinti darbingumą.
  • Profesionalus masažas kada tik pageidausite. Vakare po sunkios darbo dienos, biure ar vairuojant automobilį Jūs galėsite pasinaudoti masažuoklio teikiamais privalumais, kai Jums labiausiai prireiks atsipalaiduoti, pašalinti įtampą ar tiesiog pagerinti nuotaiką. Ir svarbiausia, Jums nebereikės iš anksto tartis dėl vizito pas masažo specialistą.
  • Masažuokliai – tai ne tik priemonė atsipalaiduoti ar sumažinti skausmą, bet ir nugaros problemų prevencinė priemonė.
  • Vienas masažuoklis – nauda visiems šeimos nariams. Kiekvienas šeimos narys galės mėgautis atpalaiduojančiu masažu ir kitais masažo privalumais naudojant tik vieną įrenginį. Kaip žinia, profesionalūs masažo seansai yra brangus malonumas, o masažuoklis būtų puiki investicija į šeimos sveikatą.
  • Masažuokliai pasižymi universalumu ir mobilumu. Dėka mažo dydžio masažuoklius patogu laikyti, transportuoti ir naudotis tada, kai labiausiai reikia numalšinti skausmą ar įtampą. Vienas masažuoklis gali būtų panaudojamas kelių probleminių sričių masažui: kaklui, nugarai, rankoms, kojoms ir kitoms kūno dalims masažuoti.

Į ką atkreipti dėmesį perkant masažuoklį?

Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokiai užduočiai atlikti bus naudojamas masažuoklis: nugaros ir kaklo masažui, kojų raumenų spazmų malšinimui, atsiplaidavimui. Kiekvienas vartotojas turėtų pasirinkti masažuoklio tipą pagal savo individualius poreikius.

Prieš įsigyjant masažuoklį, reikėtų atidžiai perskaityti kiekvieno modelio apribojimus, peržiūrėkite galimas kontraindikacijas. Atminkite, kad masažuoklis nėra savigydos priemonė ir esant rimtesnėms problemoms – būtina kreiptis pas specialistus.

Konkretaus masažuoklio maitinimo būdas. Tai svarbu, jeigu norėsite masažuoklį pasiimti su savimi į tolimesnę kelionę kur gali nebūti galimybės pasinaudoti elektros tinklu. Galima rinktis elektrinį masažuoklį, kuris jungiasi į rozetės lizdą arba įkraunamą masažuoklį, kurį galima įkrauti naudojant USB laidą.

Masažo programos ir papildomos funkcijos. Dauguma masažuoklių turi galimybę reguliuoti masažo kryptis ir intensyvumą. Tai leidžia pritaikyti masažo būdą prie savo poreikių, nes kartais norisi tiesiog švelnaus masažo, o kartais norisi kuo greičiau pašalinti raumenų įtampą ar sumažinti skausmą ir reikalingas intensyvus masažas.

Didelė kaina negarantuoja kokybės ir gerų rezultatų. Svarbiausia yra reguliarus ir tinkamas masažuoklio naudojimas, todėl rinkitės geriausią kainos ir kokybės santykį.

Scroll to Top