NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Nugaros masažuokliai

Masažuokliai nugarai masažo seansams namuose

Nugara ir kaklas yra dvi sritys, kurios patiria didžiausią įtampą. Automobilio vairvimas, darbas prie kompiuterio, fizinis krūvis, netaisiklingas sunkių krepšių ir kuprinių nešiojimas – visa tai pagrindiniai veiksniai skatinantys nemalonaus nugaros skausmo atsiradimą.

Šie negalavimai atsiranda perkraunant minkštuosius audinius – raumenis ir raiščius, kurie atsakingi už stuburo stabilumą. Pasikartojantis skausmas gali būti išsivystyti į lėtinį nugaros skausmą. Susiklosčius tokiai situacijai, dažniausia kreipiamasi į kineziterapeutą. Taip, profesionalus nugaros masažas turi nuostabų poveikį – mažina skausmą ir įtampa, tonizuoja raumenis, suteikia lengvumo ir geros nuotaikos. Bet ką daryti, jei nėra galimybės pasinaudoti profesionalaus masažuotojo paslaugomis?

Tokiu atveju, gali padėti nugaros masažuokliai, kurių reguliarus masažas pašalina perteklinę įtampą, gerina raumenų būklę ir apsaugo nuo osteochondrozės. Nugaros
masažuoklis tikrai nepakeis vizito pas kineziterapeutą, tačiau padės pašalinti įvairiausias šiuolaikines problemas: įtampą, skausmą apatinėje nugaros dalyje ir kojose; pagerinti kraujotaką ir limfos tekėjimą; pašalinti nervinę įtampą ir stresą; pagerinti miego kokybę ir atsikratyti nuovargio.

Nugaros masažuoklis imituoja profesionalaus masažuotojo veiksmus ir jo rankų judesius, sutraukdamas ir atpalaiduodamas raumenis. Nugaros masažuoklio valdymas yra itin paprastas. Tereikia jį nukreipti ant skaudamos ar probleminės srities, kad masažuoklis atpalaiduotų įsitempusius raumenis ir sumažintų arba visiškai pašalintų skausmą.

Dauguma nugaros masažuoklių turi įvairias integruotas programas, kurios leidžia reguliuoti masažo intensyvumą, taip leidžia pasirinkti tinkamiausią masažo režimą, kad sumažintumėte įtampą, pavyzdžiui, kaklo srityje.

Vienas iš populiariausių nugaros masažuoklių modelių yra nugaros ir kaklo masažuoklis Shiatsu pro. Sukurtas nugaros, kaklo ir pečių zonos masažui, bet tinka ir kitų probleminių sričių masačui.

Masažuokliai kūnui ir puikiai nuotaikai

Daugiau mūsų el. parduotuvės siūlomų masažuoklių rasite masažuoklių rubrikoje, kuria pasieksite paspaudę šia nuorodą: Masažuokliai.

Masažuoklių rubrikoje Jūs rasite visus kaklo masažuoklius, nugaros masažuoklius, veido masažuoklius, raumenų masažuoklius ir kitus masažuoklių tipus.