NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvai gaiviam namų orui

Difuzoriai ir drėkintuvai – populiarios prekės mūsų e. parduotuvėje. Vis daugiau žmonių rūpinasi savo sveikata, nori užtikrinti gerą oro kokybę savo miegamajame ir visuose namuose. Eterinių aliejų difuzorius – taip pat populiarus pasirinkimas ir alternatyva namų kvapams. Kvapų difuzorius gali būti naudojamas ir namuose, ir biure ar kitur. Visgi dažnai oro drėkintuvas yra painiojamas su kvapų difuzoriumi, o kur dar oro valytuvai-drėkintuvai ar eterinių aliejų garintuvai. Ar tai – vienas ir tas pats? Ar šie prietaisai kažkuo skiriasi? Šiame straipsnyje norėtume panaikinti visus neaiškumus, kurie jums gali kilti.

Ar oro drėkintuvas ir eterinių aliejų garintuvas – vienas ir tas pats?

Trumpas atsakymas – ne. Tačiau šie prietaisai turi panašumų, todėl reikėtų paaiškinti, kaip jie skiriasi ir kokias dvi skirtingas funkcijas jie atlieka. Oro drėkintuvas – plačiausias terminas, dažnai vartojamas apibūdinant bet kokį prietaisą, kuris drėkina orą garindamas vandenį. Eterinių aliejų garintuvas, kaip nurodo jo pavadinimas, skirtas maloniam aromatui kambaryje paskleisti ir jo pirminė paskirtis nėra intensyviai drėkinti orą.

Iš kur atsiranda ši painiava? Nemaža dalis oro drėkintuvų, turi specialią talpą eteriniam aliejui, taigi jie ne tik drėkina orą, bet ir gali skleisti aromatą. Eterinių aliejų difuzorius kvapą po patalpą paskleidžia garindamas vandenį, taigi jis taip pat šiek tiek drėkina patalpos orą. Dėl šių „persidengiančių“ funkcijų ir atsiranda painiava.

Pagrindiniai drėkintuvo ir aliejų garintuvo skirtumai

Oro drėkintuvas-difuzorius ar net oro drėkintuvas-valytuvas pravers, jei visų pirma ieškote būdų efektyviai drėkinti namų orą. Įprastai tokių drėkintuvų vandens talpa būna didesnė – 2–3 litrai, o vandenį jie garina gerokai greičiau nei eterinių aliejų garintuvai.

Kvapų difuzorius, visų pirma, skirtas naudoti kaip namų kvapas. Jo vandens talpa gali būti nuo 100 ml iki maždaug 500 ml. Jam veikiant pasirinktas malonus aromatas nuolat jaučiamas ore, tačiau drėgmės lygis kambaryje pakyla tik nedaug.