NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Oro kondicionieriai ir ventiliatoriai

Įveikite karštį dabar su vėsinimo ventiliatoriais ir nešiojamaisiais oro kondicionieriais

Neprivalote leisti, kad karštis jus vargintų. Atvėskite su vėsinančiais ventiliatoriais ir nešiojamaisiais oro kondicionieriais.

Vėsinimo ventiliatorius puikiai tinka gaiviam vėjeliui karštomis dienomis suteikti. Jie iš tikrųjų nesumažina patalpos temperatūros, tačiau gali padėti jums jaustis vėsiau. Be to, jie yra lengvi ir nešiojami, todėl puikiai tinka pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte! Rinkdamiesi vėsinimo ventiliatorių, ieškokite tokio, kurio greitį galima reguliuoti ir kuris gali sukinėtis iš vienos pusės į kitą, kad oras efektyviau judėtų visoje patalpoje, kurioje jis įrengtas.

Nešiojami oro kondicionieriai – dar viena galimybė, jei norite atvėsinti visą kambarį, tačiau jie gali būti nepatogūs ir brangūs. Nešiojamieji oro kondicionieriai yra sukurti taip, kad atvėsintų patalpą daug greičiau, nei tai gali padaryti vėsinimo ventiliatoriai, nes jie sukuria didesnį oro srautą. Jie taip pat turi daugybę nustatymų, leidžiančių pasirinkti, kokia šalta turi būti jūsų aplinka, o pasiekus norimą temperatūros lygį automatiškai išsijungia.

Pasiruoškite vasarai su vėsinimo ventiliatoriais ir nešiojamaisiais oro kondicionieriais. Pirkite dabar geriausiai įvertintus gaminius, kurie padės įveikti karštį.