NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Pagalvės

Kokybiškos pagalvės padedančios geriau miegoti

Patogios pagalvės yra puikus būdas gerai išsimiegoti. Jos skirtos galvai ir kaklui palaikyti miegant, todėl gali padėti išvengti kaklo skausmo ir kitų problemų, kylančių miegant nepatogioje padėtyje. Patogios pagalvės būna įvairių formų, tačiau dažniausiai naudojamos pagamintos iš atminties putų, latekso arba poleuretano putų.

Ortopedinės miego pagalvės sveikam miegui

Ortopedinės miego pagalvės sukurtos taip, kad užtikrintų puikią atramą ir būtų patogios, kad galėtumėte kuo geriau pailsėti. Jos puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems kaklo ir nugaros skausmus, taip pat sergantiems artritu.

Ortopedinės pagalvės gaminamos iš įvairių medžiagų, įskaitant atminties putas, latekso gumą, poliuretano putas ir kt. Kai kuriose pagalvėse yra oro kameros, leidžiančios reguliuoti reikiamą atramos kiekį, atsižvelgiant į tai, kaip išsidėstęs jūsų kūnas ir kaip stipriai spaudžiate pagalvę.

Ortopedinės sėdėjimo pagalvės: geriausias būdas išlaikyti sveiką laikyseną

Puikus būdas išlaikyti sveiką laikyseną sėdint – naudoti ortopedines sėdimąsias pagalves. Ortopedinės sėdėjimo pagalvės sukurtos atsižvelgiant į jūsų nugarą, kad galėtumėte patogiai sėdėti ir palaikyti laikyseną. Jos puikiai tinka visiems, kurie ilgai sėdi, pavyzdžiui, biure ar namuose, be to, jas galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Vėsinančios pagalvės

Vėsinančios pagalvės yra geriausias būdas išlaikyti galvą vėsią, net kai bandote miegoti. Nesvarbu, ar jums sunku užmigti dėl karščio, ar tiesiog norite atsikvėpti nuo vasaros karščio, vėsinančios pagalvės yra puikus būdas įveikti šiuos nemalonius pojūčius.

Jei ieškote kokybiškos ir patogios pagalvės, atitinkančios jūsų konkrečius poreikius ar pageidavimus, turime keletą variantų. Šiandien galite peržiūrėti mūsų asortimentą internetu ir užsisakyti sau tinkamą miego pagalvę!