Pavadėlis šuns prisegimui automobilyje P6230

6,20 

Prieinamumas: Liko 322

Pristatymas
Šią prekę pristatysime į Omnivą paštomatą arba Jūsų nurodytu adresu iki 2023-10-25

Pavadėlis šuns prisegimui automobilyje yra svarbus saugos elementas, kuris užtikrina jūsų augintinio saugą kelionės metu.

Automobilinė sagtis – leidžia prisegti prie visų saugos diržų sistemų, nes jis yra pritaikomas įvairiems automobilių modeliams ir markėms. Tai reiškia, kad įrenginys yra patogus ir garantuoja tikslų pritaikymą.

Šuns prisegimo pavadėlis automobilyje turi reguliuojamą ilgio sistemą, kuri leidžia prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Ši sistema suteikia šuniui tam tikrą laisvę, kai reikia, pvz., jei automobilis yra didesnis, arba riboja jo judėjimą, kad būtų užtikrinta sauga kelionės metu.

Pavadėlis yra elastingas, nes jo dalis yra pagaminta iš tempiamos medžiagos. Tai leidžia prisegimo sistemai sugerti staigius smūgius, padidinant gyvūno komfortą ir sumažinant traumų riziką, kai staiga stabdoma ar įvyksta susidūrimas kelyje.

Pastaba: labai svarbu prisiminti, kad šuns saugumui diržai turi būti tvirtinami NE prie antkaklio, bet tik prie petnešėlių. Tai užtikrins saugumą ir komfortą jūsų augintiniui kelionės metu.

Specifikacija:

 • Ilgis: 61 – 80 cm
 • Svoris: 103 g
Spalvos, kurias matote prekės nuotraukoje, gali šiek tiek skirtis nuo realių spalvų.

Įprastai užsakytos prekės yra pristatomas per 5 – 10 darbo dienų. Prekes pristatome į namus, jūsų pageidaujamu adresu, arba į „Omnivos“ paštomatus. Norėdami įsitikinti, kad prekių pristatymas būtų sklandus, užsakydami prekes atkreipkite dėmesį į tai, ar:

 • teisingai nurodėte savo telefono numerį. Kurjeris su jumis turės susisiekti dėl prekės pristatymo, todėl telefono numeris yra labai svarbus!
 • teisingai nurodėte savo pašto kodą. Įprastai siuntos yra skirstomos pagal pašto kodus, todėl teisingas pašto kodas padeda siuntą pristatyti greičiau. Jei nežinote savo pašto kodo, jį galite surasti čia, įvedę savo adresą.
 

Kai kuriais atvejais yra galimybė prekes pristatyti itin greitai – per 1 – 2 dabro dienas. Jei jums aktualus greitasis pristatymas, susisiekite su mumis e. paštu ir pasiteiraukite dėl galimybės greitai pristatyti konkrečią jus dominančią prekę.

Mūsų e. parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

 • gavote kitą prekę nei užsisakėte,
 • jūsų gauta prekė yra nekokybiška,
 • kitais įstatymuose numatytais atvejais.
 

Jei norite pakeisti ar grąžinti kokybišką prekę, tą taip pat galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tokiu atveju galite arba atgauti pinigus, arba gauti analogišką prekę. Grąžinant / keičiant kokybišką prekę, prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Mūsų parduotuvėje parduodamoms prekės yra taikomi standartiniai gamintojų nustatyti 12–24 mėn. trukmės garantiniai terminai, kurie priklauso nuo prekės tipo.

Svarbu atsiminti, kad:

 • skirtingi gamintojai gali suteikti skirtingas garantinio aptarnavimo sąlygas,
 • garantinį aptarnavimą vykdome ne mes, o autorizuotas atitinkamo gamintojo aptarnavimo centras,
 • jei prekę reikia gabenti iš / į garantinį centrą, išlaidas už transportą ar prekės siuntimą apmoka pirkėjas,
 • jei prekei buvo atliktas garantinis remontas ar prekė buvo pakeista nauja, jos garantijos sąlygos lieka galioti likusį laikotarpį, t. y. garantinis laikotarpis nėra pradedamas skaičiuoti iš naujo.

 

Atsiskaitykite jums patogiu būdu:

 • apmokėkite išankstinę sąskaitą faktūrą atlikę pavedimą,
 • sumokėkite jums patogiu būdu per „Paysera“ sistemą,

Rekomenduojame įsigyti kartu:

Scroll to Top