NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Pjaustymo lentelės

Pjaustymo lentelės – nepamainomas namų virtuvės šefo instrumentas

Pasirūpinkite, kad stalviršiai būtų švarūs ir saugūs, naudodami pjaustymo lenteles, kurios užtikrina puikią apsaugą. Siūlome įvairių dydžių, spalvų ir medžiagų pjaustymo lentelių, atitinkančių jūsų poreikius ir pageidavimus.

Galima rinktis iš įvairių medžiagų ir dydžių, todėl nesvarbu, ar norite supjaustyti kelias morkas, ar apipjaustyti šonkauliukus, turime tai, ko jums reikia.

Iš kokios medžiagos pagamintą pjaustymo lentelę rinktis?

Iš medžio pagaminta pjaustymo lentelė yra puikus pasirinkimas, nes ji patvari ir alsuoja natūralumu. Medinės pjaustymo lentelės taip pat yra draugiškos peiliams, o tai padeda prailginti jų ašmenų tarnavimo laiką. Tačiau šių lentelių valymas ir priežiūra kartais gali tapti iššūkiu, nes netinkamai prižiūrimos jos gali nusidažyti arba sugerti besilaikančias bakterijas. Tinkamai prižiūrint, medinės pjaustymo lentelės gali tarnauti daugelį metų.

Plastikinės pjaustymo lentelės – dar vienas populiarus pasirinkimas, ypač tiems, kurie nerimauja dėl bakterijų. Puikiai tinka pjaustyti mėsą, paukštieną, žuvį ir duoną – viską, kam reikia tvirto paviršiaus. Jas lengva valyti ir dezinfekuoti, be to, jas galima plauti indaplovėje. Šios lentelės gali greičiau atšipinti peilius nei kitos medžiagos, tačiau jos yra pakankamai patvarios, kad atlaikytų intensyvų naudojimą.

Bambukinės pjaustymo lentelės puikiai tinka įvairioms reikmėms, nesvarbu, ar ieškote stilingos virtuvės detalės, ar norite patvarios ir saugios lentelės, kurią galėtumėte naudoti namuose ar profesinėje veikloje. Bambukas natūraliai atsparus bakterijoms ir kvapams.

Pjaustymo lentelės pagamintos iš kompozicinės medžiagos (medžio ir plastiko derinio), todėl yra patvarios ir lengvai valomos. Jos taip pat atsparesnės pažeidimams nei mediena ar stiklas, tačiau paprastai yra brangesnės nei kitų tipų pjaustymo lentelės.

Kaip prižiūrėti pjaustymo lenteles?

Kiekvienai ruošiamo maisto rūšiai, pavyzdžiui, mėsai ir daržovėms, naudokite atskirą pjaustymo lentelę. Valydami ir dezinfekuodami pjaustymo lentelę, naudokite dezinfekavimo priemones, kurios yra saugios virtuvės paviršiams. Venkite dėti medinę pjaustymo lentelę į indaplovę, nes plovimo metu ji gali deformuotis ir pasižeisti.  Baigus naudoti pjaustymo lentelę, svarbu ją išvalyti. Visada sausai nušluostykite popieriniu rankšluosčiu arba švaria šluoste, kad nesidaugintų bakterijos, sukeliančios per maistą plintančias ligas.

Išsirinkite ir užsisakykite pjaustymo lentelę internetu jau dabar iš Buitis24. Pasirinkite iš mūsų plataus virtuvės reikmenų asortimento ir aplankykite pagrindinę kategoriją! Spauskite čia ir aplankykite kategoriją > Virtuvės reikmenys