Pristatymas

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją Jums pristatysime per 5 – 10 darbo dienų. Jei jūsų prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir planuojamą pristatymo terminą suderiname konkrečiai.

Pristatymo būdai:

  1. Pristatymas per paštomatusPristatymo mokestis: 1.99 Eur.
  2. Pristatymas per kurjerių tarnybas iki durųPristatymo mokestis: 5.99 Eur (NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur krepšelio sumos)

Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius duomenis, kurie palengvintų prekės pristatymą (rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir t.t.). Esame dėkingi už supratingumą.

Svarbu:Priimdami prekes ir pasirašydami ant prekių priėmimo-perdavimo dokumento, Jūs patvirtinate, kad prekė yra tinkama (nėra transportavimo ar mechaninių pažeidimų).

Gavę prekes, įsitikinkite ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar kitokių pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite pažeidimus ant prekių priėmimo-perdavimo dokumento ir informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

Scroll to Top