Puodų rinkinys San Ignacio Toledo (3 dalys)

San Ignacio Toledo yra puikus pasirinkimas, jei ieškote aukštos kokybės ir patikimo puodų rinkinio. Jis pagamintas iš geriausio 18/10 nerūdijančio plieno, kuris pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir korozijai. Šie puodai puikiai išlaiko ir paskirsto šilumą.

42.00

Turime

Omniva paštomatas
Omniva paštomatas
Šią prekę pristatysime į Omniva paštomatą iki balandžio 7 d.
Kurjeris
Pristatymas į namus. Nemokamas pristatymas perkant už 49 Eur ir daugiau.

Puodų rinkinys San Ignacio Toledo

Puodų rinkinys yra elegantiškas ir funkcionalus pasirinkimas jūsų virtuvėje. Šis trijų dalių rinkinį sudaro:

 • Padažinė  Ø 16 cm (1,6 l)
 • Puodas Ø 18 cm (2,3 l) + skaidraus stiklo dangtis su garų išleidimo vožtuvu
 • Puodas Ø 20 cm (3,3 l) + skaidraus stiklo dangtis su garų išleidimo vožtuvu

Puodai yra su juodos spalvos ergonomiškomis rankenomis, kurios išlieka vėsios net ir gaminant maistą. Rinkinys yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dugnas padengtas aliuminio sluoksniu, kuris sutrumpina virimo laiką ir tolygiai pasiskirsto šilumą. Puodai tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcinius. Pasirinkite šį puodų rinkinį ir mėgaukitės patogiu bei efektyvų maisto ruošimo procesu.

Užsisakykite dabar ir gauti San Ignacio Toledo sg-8050 puodų rinkinį iš geriausio 18/10 nerūdijančio plieno, kuris pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir korozijai, bei puikiai šilumos išlaikymu ir paskirstymu ir mėgaukitės gardžiais patiekalais kartu su savo šeima.

Spalvos, kurias matote prekės nuotraukoje, gali šiek tiek skirtis nuo realių spalvų.

Įprastai užsakytos prekės yra pristatomas per 5 – 10 darbo dienų. Prekes pristatome į namus, jūsų pageidaujamu adresu, arba į „Omnivos“ paštomatus. Norėdami įsitikinti, kad prekių pristatymas būtų sklandus, užsakydami prekes atkreipkite dėmesį į tai, ar:

 • teisingai nurodėte savo telefono numerį. Kurjeris su jumis turės susisiekti dėl prekės pristatymo, todėl telefono numeris yra labai svarbus!
 • teisingai nurodėte savo pašto kodą. Įprastai siuntos yra skirstomos pagal pašto kodus, todėl teisingas pašto kodas padeda siuntą pristatyti greičiau. Jei nežinote savo pašto kodo, jį galite surasti čia, įvedę savo adresą.
 

Kai kuriais atvejais yra galimybė prekes pristatyti itin greitai – per 1 – 2 dabro dienas. Jei jums aktualus greitasis pristatymas, susisiekite su mumis e. paštu ir pasiteiraukite dėl galimybės greitai pristatyti konkrečią jus dominančią prekę.

Mūsų e. parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

 • gavote kitą prekę nei užsisakėte,
 • jūsų gauta prekė yra nekokybiška,
 • kitais įstatymuose numatytais atvejais.
 

Jei norite pakeisti ar grąžinti kokybišką prekę, tą taip pat galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tokiu atveju galite arba atgauti pinigus, arba gauti analogišką prekę. Grąžinant / keičiant kokybišką prekę, prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Mūsų parduotuvėje parduodamoms prekės yra taikomi standartiniai gamintojų nustatyti 12–24 mėn. trukmės garantiniai terminai, kurie priklauso nuo prekės tipo.

Svarbu atsiminti, kad:

 • skirtingi gamintojai gali suteikti skirtingas garantinio aptarnavimo sąlygas,
 • garantinį aptarnavimą vykdome ne mes, o autorizuotas atitinkamo gamintojo aptarnavimo centras,
 • jei prekę reikia gabenti iš / į garantinį centrą, išlaidas už transportą ar prekės siuntimą apmoka pirkėjas,
 • jei prekei buvo atliktas garantinis remontas ar prekė buvo pakeista nauja, jos garantijos sąlygos lieka galioti likusį laikotarpį, t. y. garantinis laikotarpis nėra pradedamas skaičiuoti iš naujo.

 

Atsiskaitykite jums patogiu būdu:

 • apmokėkite išankstinę sąskaitą faktūrą atlikę pavedimą,
 • sumokėkite jums patogiu būdu per „Paysera“ sistemą,