Veido dažų kreidelės (12 vnt)

8.20

Turime

Pristatymas
Estimated delivery on birželio 2
Veido dažų kreidelės yra puiki ir kūrybinga pramoga ne tik mažiems, bet ir dideliems. Tai yra įdomi laiko praleidimo forma, kuri leidžia lavinti rankų ir kūno motoriką, taip pat skatina vaikų kūrybiškumą ir fantaziją. Ši pramoga gali būti puiki idėja ne tik gimtadieniams ar kitoms šventėms, bet ir gali būti naudojama kaip papildomas užsiėmimas mokyklose, vaikų darželiuose ar kituose ugdymo įstaigose. Veido dažų kreidelės gali būti naudojamos ne tik piešti ant veido, bet ir ant kitų paviršių, tokių kaip popierius ar medžio paviršiai. Tai yra puikus būdas praleisti laiką kūrybingai ir įdomiai, o taip pat gali būti puikus įkvėpimas mažiesiems menininkams, kad toliau tobulintų savo meninius sugebėjimus.Šis rinkinys yra sudarytas iš 12 intensyvių atspalvių spalvotų kreidelių, kurios garantuoja praktišką panaudojimą ir suteikia begalę galimybių kurti savo, originalius ir įdomius paveikslus. Spalvų spektras yra įvairus, kaip vaivorykštės spalvos, o tai leidžia jums kurti įvairias nuotaikingas ir žaismingas iliustracijas. Kreidelės yra pagamintos iš specialiai sukurto minkštos, lengvos ir patogios naudoti medžiagos, kuri pagerina naudojimo komfortą. Svarbu paminėti, kad kreidelės netepa rankų, todėl jas labai patogūs naudoti.

Šio produkto lengvas valymas yra neabejotinai jo didelis pranašumas, kuris palengvina darbą ar žaidimą ir padidina pasitenkinimą naudojantis juo. Paveikslus galima lengvai nuvalyti drėgna servetėle arba naudojant vandenį ir švelnų muilą. Tai reiškia, kad jūsų kūrinys visada bus švarus ir paruoštas kitam piešimui ar žaidimui.

Šios kreidelės yra pagamintos iš netoksiškų medžiagų, todėl jas naudoti yra saugu net kūdikio odai. Piešimas teigiamai veikia vaiko vystymąsi, skatina kūrybiškumą ir lavina vaizduotę. Be to, jis moko kantrybės, bendradarbiavimo su kitais ir tobulina rankų motoriką. Veido kreidelės yra universalios ir turi daug pritaikymo galimybių. Jos puikiai tinka žaisti vienam, su suaugusiaisiais ar su kitais vaikais didesnėje grupėje.

Šios kreidelės yra universalios ir puikiai tinka naudoti namuose, vaikų darželyje, mokykloje, lauke. Dėl mažo dydžio ir patogaus dėklo, kreidelės gali būti lengvai laikomos ir nešiojamos bet kur.

Specifikacija:

 • Amžius: vyresni nei 3 metai
 • Sertifikatai: CE
 • Dėklo matmenys (plotis / ilgis): 15,8 / 11cm
 • Vienos kreidelės matmenys (ilgis / skersmuo): 9,5 / 11 cm
 • Rinkinio svoris su pakuote: 112g
 • Gamybos data nurodyta ant pakuotės. Kreidelių galiojimo laikas yra 5 metai.
Spalvos, kurias matote prekės nuotraukoje, gali šiek tiek skirtis nuo realių spalvų.

Įprastai užsakytos prekės yra pristatomas per 5 – 10 darbo dienų. Prekes pristatome į namus, jūsų pageidaujamu adresu, arba į „Omnivos“ paštomatus. Norėdami įsitikinti, kad prekių pristatymas būtų sklandus, užsakydami prekes atkreipkite dėmesį į tai, ar:

 • teisingai nurodėte savo telefono numerį. Kurjeris su jumis turės susisiekti dėl prekės pristatymo, todėl telefono numeris yra labai svarbus!
 • teisingai nurodėte savo pašto kodą. Įprastai siuntos yra skirstomos pagal pašto kodus, todėl teisingas pašto kodas padeda siuntą pristatyti greičiau. Jei nežinote savo pašto kodo, jį galite surasti čia, įvedę savo adresą.
 

Kai kuriais atvejais yra galimybė prekes pristatyti itin greitai – per 1 – 2 dabro dienas. Jei jums aktualus greitasis pristatymas, susisiekite su mumis e. paštu ir pasiteiraukite dėl galimybės greitai pristatyti konkrečią jus dominančią prekę.

Mūsų e. parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

 • gavote kitą prekę nei užsisakėte,
 • jūsų gauta prekė yra nekokybiška,
 • kitais įstatymuose numatytais atvejais.
 

Jei norite pakeisti ar grąžinti kokybišką prekę, tą taip pat galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tokiu atveju galite arba atgauti pinigus, arba gauti analogišką prekę. Grąžinant / keičiant kokybišką prekę, prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Mūsų parduotuvėje parduodamoms prekės yra taikomi standartiniai gamintojų nustatyti 12–24 mėn. trukmės garantiniai terminai, kurie priklauso nuo prekės tipo.

Svarbu atsiminti, kad:

 • skirtingi gamintojai gali suteikti skirtingas garantinio aptarnavimo sąlygas,
 • garantinį aptarnavimą vykdome ne mes, o autorizuotas atitinkamo gamintojo aptarnavimo centras,
 • jei prekę reikia gabenti iš / į garantinį centrą, išlaidas už transportą ar prekės siuntimą apmoka pirkėjas,
 • jei prekei buvo atliktas garantinis remontas ar prekė buvo pakeista nauja, jos garantijos sąlygos lieka galioti likusį laikotarpį, t. y. garantinis laikotarpis nėra pradedamas skaičiuoti iš naujo.

 

Atsiskaitykite jums patogiu būdu:

 • apmokėkite išankstinę sąskaitą faktūrą atlikę pavedimą,
 • sumokėkite jums patogiu būdu per „Paysera“ sistemą,