NEMOKAMAS SMULKIŲ PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ PER 5 - 10 D.D.!

Virtuvės indai

Geros keptuvės

Keptuvė – vienas svarbiausių virtuvės indų. Internetu siūlome įsigyti įvairių keptuvių, kurios tiktų kiekvieno poreikiams. Nuo nedidelių keptuvių kiaušinienei, omletui iki grilio keptuvės ar gilios wok keptuvės. Kaip nepasiklysti tarp daugybės modelių ir išsirinkti tai, kas geriausiai tiktų jūsų virtuvei? Skaitykite toliau!

Rinkitės norimą kokybiškos keptuvės medžiagą

Kalbant apie medžiagą, iš kurios pagaminta keptuvė, galvoje reikėtų turėti ne tik apie tai kokiomis savybėmis pasižymi ši medžiaga, bet ir kokio tipo viryklei ji yra tinkama. Pavyzdžiui, indukcinė keptuvė gali būti ir plieninė, ir su nesvylančia danga ir ketaus keptuvė. O jei norite keptuvę naudoti ir ant dujinės viryklės, ir sode ant laužo, tokiu atveju jums tiks tik ketaus keptuvės, nesvylančios dangos ar plieninių keptuvių čia naudoti jau negalėsite.

Ketaus keptuvės – universalios ir ilgaamžės

Ketus arba špižius tolygiai paskirsto šilumą. Tokias keptuves galima naudoti ant visų tipų viryklių ir net ant laužo ar orkaitėje. Ketaus keptuvės gali būti apvalios, kvadratinės, taip pat grilinė keptuvė gali būti pagaminta iš ketaus. Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar keptuvės rankenos yra nuimamos, koks keptuvės skersmuo (jei norėsite keptuvę naudoti ir orkaitėje). Jei ieškote grilinės keptuvės – ketaus keptuvė taip pat bus puikus pasirinkimas.

Nerūdijančio plieno keptuvės – geras kainos ir kokybės santykis

Nerūdijančio plieno keptuvės yra praktiškas ir universalus pasirinkimas. Šiose keptuvėse galima naudoti metalinius įrankius, keptuves galima plauti indaplovėje, jos yra ilgaamžės, o kainų diapazonas – labai platus. Virtuvės reikmenų ir keptuvės akcija gali padėti įsigyti kokybiškas ir ilgaamžes keptuves dar pigiau.

Mūsų e. parduotuvėje rasite daug nerūdijančio plieno keptuvių: nuo klasikinių 28–32 cm skersmens, iki didelių keptuvių skirtų wok patiekalams, keptuvių paelijai ir kt. gaminti. Tikra ispaniška paella keptuvė – puikus pasirinkimas tiems, kurie namuose nori pasigaminti autentiškų patiekalų.

Keptuvės su nesvylančia danga

Į atskirą kategoriją derėtų išskirti ir keptuves su nesvylančia danga. Nors jos gali būti pagamintos ir iš aliuminio, nerūdijančio plieno ar tai gali būti keraminė keptuvė, bet praktiškai jos skiriasi nuo kitų keptuvių, nes yra padengtos specialia nesvylančia danga.

Derėtų atsiminti, kad net ir kokybiškos keptuvės su nesvylančia danga yra jautrios mechaniniam poveikiui. Dažniausiai jų negalima plauti indaplovėje, taip pat gaminant negalima naudoti metalinių įrankių. Tačiau tokios keptuvės nepakeičiamos gaminant kai kuriuos patiekalus. Pavyzdžiui, lietinių blynų keptuvės visada yra su nesvylančia danga, kuri leidžia lengvai apversti blynus. Paprastų blynų keptuvė, padengta nesvylančia danga, taip pat yra labai patogi. Tokia danga yra dengiama ir vaflių keptuvė ar grybukų keptuvė.

O gal jums reikia funkcinės keptuvės?

Keptuvę rinktis galima ne tik pagal medžiagą, iš kurios ši pagaminta, bet ir pagal funkciją, kurią ji atlieka. Blynų keptuvė ar vaflių keptuvė bus nepamainomas pagalbininkas visų smaližių virtuvėje, grill keptuvė užims garbingą vietą mėsos patiekalų gerbėjo virtuvėje, o wok keptuvė bus reikalingas Azijos šalių virtuvės mėgėjui.

Grilinės keptuvės yra nepamainomas pagalbininkas, kai neturint židinio ar kepsninės norima išgauti apskrudimo ant grotelių efektą. Grilio keptuvė yra tinkama ir mėsos patiekalams, ir daržovėms ruošti. Akmens masės keptuvės gerai išlaiko šilumą, jos taip pat gali būti dengtos grilio keptuvės raštu.

Dar viena funkcinių keptuvių grupė, tai įvairios blynų keptuvės. Jos būna padengtos nesvylančia danga, kad blynus vartyti būtų itin paprasta. Lietinių blynų keptuvės išsiskiria žemais keptuvės kraštais, kurie leidžia lengvai išimti didelį blyną. Vaflių keptuvė gali būti su įvairiais raštais (standartiniais kvadratukais ar širdelės formos ir pan.).

Kokybiškos keptuvės – tai raktas į lengvesnį ir paprastesnį maisto gaminimą! Išsirinkite ir įsigykite internetu, nepamirškite prie naujos keptuvės priderinti ir dangtį ar kitus priedus!

Nepraleiskite progos surasti savo idealią virtuvės įrangą – apsilankykite mūsų pagrindinėje virtuvės kategorijoje ir peržiūrėkite daugiau produktų! Spauskite čia ir aplankykite kategoriją > Virtuvės reikmenys