Virtuvės reikmenys

Nuo maisto gaminimo iki jo serviravimo. Patogiai ir lengvai išsirinkite bei įsigykite puodus, keptuves, lėkštes ir lėkštutes, dubenėlius, stalo įrankius, ąsočius gaiviesiems gėrimams ar taures vynui. Atraskite gaminimo džiaugsmą iš naujo, atnaujinę savo virtuvės reikmenų spintelę!

Vos per 5 minutes išsirinkite ir užsisakykite kokybiškų puodų, keptuvių, peilių, kavinukų ir viso kito, ko gali prireikti jūsų virtuvei. Čia rasite ir bendro pobūdžio prekių, ir specializuotų indų ir įrankių, tokių kaip keptuvė lietiniams, peiliai sūriams ar duonai.

Virtuvės įrankiai ir aksesuarai

Nesvarbu, ar esate naujakurys, ar norite atnaujinti savo turimą virtuvę. Mūsų e. parduotuvėje rasite pačių įvairiausių virtuvės reikmenų. Puodai, puodų rinkiniai, lėkštės, įvairūs virtuvės indai, peiliai, peilių rinkiniai ir smulkūs virtuvės reikmenys – internetu įsigykite viską vienoje vietoje, kad apsipirkti būtų greičiau ir patogiau.

Virtuvės reikmenys

Įsigykite nedidelius puodus kasdieniams patiekalams ruošti ar rinkitės puodų rinkinį, kuriame lengvai pagaminsite šventinius pietus visai savo šeimai. Puodai, puodų rinkiniai – platus pasirinkimas leis rasti būtent tokį puodą apie kurį jau seniai svajojote.

Taip pat mūsų parduotuvėje internete įsigykite skirtingų keptuvių. Keptuvės wok patiekalams puikiai tiks kiniško maisto mėgėjams, keptuvės blynams patiks lietinių mėgėjams, o universalios nerūdijančio plieno keptuvės tiks įvairiausiems ruošti. Virtuvės indai visoms progoms ir įvairių dydžių šeimoms! Be to, siūlomi ir peiliai, peilių rinkiniai gera kaina.

Virtuvės reikmenys konditerijai ir gėrimams ruošti

Tiems, kurie mėgsta daug gaminti ir eksperimentuoti, patiks tai, kad elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš plačios įvairių specifinę paskirtį turinčių indų ir įrankių pasiūlos. Virtuvės reikmenys gali būti skirti ir maisto virimui, gruzdinimui, ir kepimui orkaitėje ar serviravimui.

Stilingi greitpuodžiai tiks įvairiems mėsos patiekalams ruošti, sriuboms, troškiniams. Kepimo indai ir kepimo skardos – tiems, kurie mėgsta kepti įvairiausius saldumynus ar ruošti sveikus patiekalus orkaitėje. Virduliai, arbatinukai patiks kokybiškų ir kruopščiai paruoštų gėrimų mėgėjams. Rinkitės norimą kavinuką ar atraskite ne tik funkcionalų, bet ir stilingą virdulį!

Stalo įrankiai ir indai

Maisto gaminimas nesibaigia virtuvėje. Ar valgome tik šeimos rate, ar su draugų būriu, maistą reikia ne tik pagaminti, bet ir serviruoti. Mūsų e. parduotuvėje įsigykite visko, ko reikia maistui serviruoti. Lėkštės, lėkštutės, dubenėliai, stalo įrankiai ir dideli serviravimo indai bendriems patiekalams. Išsirinkite dailų klasikinį pietų komplektą ar raskite viskio, vyno, šampano taures, alaus bokalus, ledaines ar kitus specialios paskirties indus. Stalo įrankiai parduodami ir pavieniui, ir komplektais. Serviravimo indai taip pat gali būti parduodami pavieniui ar įsigyjami po kelis. Per kelias minutes išsirinkite ir įsigykite tai, ko reikia jūsų valgomajam!

O jeigu Jūs ieškote profesionalių virtuvės įrankių ir įrangos, rekomenduojame aplankyti mūsų partnerių parduotuvę: www.indai24.lt